نخبه_شو
نخبه شو

دوست دارید کوچولوی شما نخبه بشه؟

تیم طراح نخبه شو

نخبه شو؛ حاصل تلاش واحد تحقیق و توسعه اندیشکده بین المللی نخبگان است که هیئت موسس آن مجموعه ای از نخبگان دانشگاهی و حوزوی از جمله رتبه های برتر کنکور مقطع دکترا و همچنین برگزیدگان مراکز حوزوی  است. در طراحی مواد آموزشی دوره بعضا بیش از 30 سال کار علمی و تجربی انجام گردیده است.

نخبه شو | به روایت جواد گودرزی

رتبه 22 کنکور در مقطع دکترا، رتبه نخست مرکز تخصصی تفسیر ،  برگزیده همایشات متعدد علمی ،  نویسنده و پژوهشگر

آزمون استعداد سنجی نخبه شو

در ابتدای ورود یک آزمون استعداد سنجی به صورت اینترنتی از فرزند عزیر شما گرفته می شود، تا توامندی ها و نقاط ضعف  کودک هم برای مربی و هم برای والدین روشن شود تا بتوانیم با کمک والدین،  دقیق تر در جهت رشد استعداد ها و برطرف کردن نقاط ضعف  نخبه کوچولو،  قدم برداریم.

هوش های گاردنر
تست هوش گاردنر نخبه شو

تست استعداد سنجی چست؟

تست استعداد سنجی یا تست هوش های چند گانه گاردنر کودک (Gardner Multiple Intelligences) یکی از بهترین تست ها جهت شناسایی استعداد کودک در بهترین مراکز روانشناسی و استعداد سنجی دنیاست.

کارشناسان اندیشکده بعد از تحلیل پاسخ هایی که والدین در این تست انجام می دهند، در قالب یک پی دی اف چند صفحه ای به همراه نمودار اختصاصی هوش های کودک  مانند تصویر روبرو، پاسخ را برای والدین ارسال می کنند.

هزینه آزمون استعداد سنجی چقدره؟

  هزینه آزمون،  208 هزار تومان است.

البته برای افرادی که در مهد و پیش از دبستان نخبه شرکت می کنند کاملا رایگان انجام می‌شود. 

خروجی و نتیجه دوره نخبه پروری

purepng.com-phone-in-handphone-in-handhandheldpersonal-computermobileholding-smart-phonecell-phone-in-hand-1701528365987ngr8w
تقویت هوش های ده گانه گاردنر

1. تقویت هوش های چند گانه گاردنر و خلاقیت کودک

یکی از نکات خاص دوره های نخبه پروری توجه ویژه به تقویت هوش‌های چند گانه  کودک ، معروف به هوش های گاردنر است. مثل هوش موسیقایی، هوش درون فردی، هوش تصویری-فضایی ،  هوش کلامی- زبانی  و … که موجب فراهم آوردن زمینه نخبگی فرد در دوران بزرگسالی وی را می تواند فراهم آورد.

2. توانایی خواندن متن فارسی و قرآن

باورتون می شه که با بازی و داستان و شعر و رنگ آمیزی کودک  شما بتونه حروف الفبا رو یاد بگیره و ظرف یک دوره بتونه متن فارسی و یا حتی قرآن رو اون هم با لهجه عربی و رعایت نکات تجویدی بخونه؟ 

3.آموزش نکات پیش دبستانی

علاوه برتمام موارد مذکور نکاتی که در بهترین مراکز پیش دبستانی و مهد کودک کشور به کودکان آموزش داده می شود که البته هزینه های هنگفتی در ازای آن گرفته می شود(به عنوان مثال در برخی پیش دبستانی ها و مهد های تهران بین 15 تا 20 میلیون تومان شهریه سالانه گرفته می شود)، در دوره نخبه پروری به کودک آموزش داده می شود. از قبیل : آموزش آواورزی با کد گذاری ( الفبا) صدا آموزی ، مفاهیم ریاضی، نمایش خلاق، داستان گویی، دست ورزی

ویژگی بارز نخبه شو

یکی از  مهمترین عوامل که موجب استقبال کم نظیر والدین و رضایت حداکثری از دوره شده است،  انجام تمام آموزش ها به روش غیر مستقیم در قالب بازی، کاردستی، رنگ آمیزی ، قصه  و داستان گویی و نمایش و … می باشد به نحوی که کودک با لذت کامل بدون اینکه متوجه یادگیری مواد آموزشی و قواعد پیچیده علمی شوند به تسلط حداکثری  در مواد آموزشی به صورت یک مهارت می رسند.

واقعیت افزوده

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در فرایند آموزش

جهت جذاب سازی هر چه بیشتر کلاس ها، در فرایند آموزش از تکنوژی های روز دنیا از قبیل واقعیت افزوده استفاده می شود

شیوه برگزاری کلاس ها

کلاس آنلاین نخبه شو
کلاس آنلاین نخبه شو

1. تعداد افراد هر کلاس

کلاس ها درگروه های که تنها تعداد محدودی از نخبگان،  بین 7-12 نفر هستند تشکیل می شوند.

2. کلاس های آنلاین

برگزاری کلاس های آن لاین و ویدیو کنفرانس در هر جلسه

3.استفاده از عروسک گردانی

برگزاری کلاس های آن لاین و ویدیو کنفرانس در هر جلسه

4. ارائه فیلم آفلاین محتوای اصلی دروس

نتایج حاصل شده از  تحقیقات و تجربیات تیم تحقیق و توسعه ، اندیشکده را مجاب کرد که علی رغم تحمیل و صرف هزینه و زمان مضاعف به مجموعه، محتوای اصلی در قالب ویدیویی جذاب تهیه و تدوین گردد تا بعد از کلاس به صورت آفلاین در اختیار کودکان قرار داده شود چرا که از لحاظ روانشناسی ذهن کودک طالب تکرار چندین باره است  و این مسئله موجب می شود تا نخبه کوچولو بتواند آن را بارها و بارها نگاه کند که موجب یادگیری عمیق تر کودک می گردد. در صورتی که اگر آموزش صرفا آنلاین بود امکان تکرار از کودک سلب می شد

فیلم آموزش حروف الفبا ، درس اول

کتاب کار 1

کتاب نخبه شو

داستان اول ویدئو

بچه کلاغ

برای یادگیری این درس خوب توجه نمایید

پشیبانی نخبه شو

5. پشتیبانی مربی به صورت مستمر و در طول هفته

پس از اتمام کلاس تازه کار مربیان عزیز شروع می شود… .  یکی دیگر از فعالیت های مربی پیگیری مستمر و ارتباط مداوم در طول هفته با کودک است.

مدت زمان دوره

دوره نخبه پروری کودک به طور معمول 5 مکتب به طول می انجامد که هر مکتب معادل 2.5 ماه می باشد. که البته زمان متناسب با سرعت پیشرفت کودکان زمان مذکور قابل کم یا زیاد شدن است.

مدت زمان دوره نخبه شو
شهریه_prev_ui

میزان شهریه

میزان شهریه دوره نخبه پروری 300 هزار تومان است که با تخفف ویژه کارمندان ، کارگران ، طلاب و دانشجویان ،  150 هزار تومان اخذ می شود، همچنین  امکان تخفیف ویژه تر برای خانواده هایی با شرایط خاص وجود دارد.

ضمانت کیفیت و بازگشت وجه

پس از شرکت در جلسه اول، تا 24 ساعت، وقت دارید تا تصمیم بگیرید آیا کلاس، مورد پسند شما و فزندتان بوده است یا خیر؟ و در صورت عدم تمایل، تمام هزینه پرداختی شما، حتی بدون یک ریال کسری به شما عودت داده می شود. 

 

ضمانت کیفیت نخبه شو

فرایند جذب مربی

فرایند جذب مربی در اندیشکده بین المللی نخبگان دارای پیچیدگی های خاصی است و البته پس طی تمام مراحل، تاییدیه نهایی به دست والدین محترم سپرده شده است.

نخبه شو | آکادمی بین المللی نخبه پروری

کانون اندیشکده بین المللی نخبگان با مجوز رسمی به شماره 326010193 از سازمان تبلیغات اسلامی توسط هیئت موسس که مجموعه ای از نخبگان دانشگاهی و  حوزی  هستند با هدف نخبه پروی پا به عرصه حیات اجتماعی خویش گذاشته است.  که در میان ایشان رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور در مقطع دکترا و همچنین  مراکز حوزوی و برگزیدگان همایشات متعدد  علمی وجود  دارد .