به باور اندیشمندان علوم تربیتی و روانشناسی از جمله موسسه بلوم، 80 درصد از هوش کودک در سنین قبل از 8 سالگی شکل می گیرد و این سنین، دوران طلایی کشف استعداد کودک و پروش آنهاست.

استعداد یابی گاردنر نخبه شو ، اندیشکده بین المللی نخبگان

از طرفی دیگر طبق نظر سنجی اندیشکده بین المللی نخبگان، کمتر از 4 درصد از والدین در صدد شناسایی علمی استعداد های کودک خود برآمده اند. 

و این بدان معناست که علی رغم علاقه شدید والدین به کشف و پرورش استعدادهای کودک خود،  سنین طلایی رشد هوش کودک به راحتی در حال از بین رفتن است و این کودکان در در سنین بزرگسالی با حسرت به حدود 4 درصد از همسالان خود، که زمینه نخبگی را خانواده برای آنها فراهم کرده است، خواهند نگریست؛  حال آنکه اگر توجه جدی تری به رشد و کشف استعداد های ایشان می شد آینده بسیار جذاب تری ، برای ایشان رقم می خورد.

در این وبینار دکتر جواد گودرزی با شما سخن خواهد گفت که خود از نخبگان دانشگاهی و برگزیدگان مراکز و همایشات متعدد علمی هستند.

نخست با مفهوم هوش آشنا می شوید و در ادامه به بررسی انواع هوش های کودک از جمله هوش کلی و هوش های چند گانه آشنا می شویم و سپس به روش کشف استعداد کودک پرداخته می شود. 

نکته جالب آن است که با کشف هوش برتر کودک خود، از حالا می توانید حتی حوزه شغلی ای که در آینده مناسب کودک شماست را شناسایی نمایید و به جای اینکه آینده شغلی کودکمان را بخواهیم در دکتر و مهندس  و خلبان شدن خلاصه کنیم؛ شوق حرفه ای را در وجود کودک شعله ور کنیم که زمینه و استعداد ذاتی برای نخبگی در این شغل را دارد. 

دو هدیه ویژه و مهم وبینار:

اولین هدیه این وبینار، کد تخفیف 100 درصدی شرکت در آزمون استعداد سنجی هوشهای کودک ، یک هدیه ویژه از طرف واحد استعداد سنجی اندیشکده بین المللی نخبگان است که به شرکت کنندگان در این وبینار تعلق خواهد گرفت. لازم به ذکر است که هزینه این آزمون 78 هزار تومان است. پس از پاسخ به سوالات آزمون توسط والدین، کارشناسان اندیشکده با تحلیل پاسخ های داده شده یک نمودار اختصاصی مربوط به هوش های کودک شما با تعیین دقیق میزان هر هوش را برای شما طراحی خواهند کرد و به طور مفصل در مورد هوش برتر و هوش ضعیف تر کودک به صورت کاملا مکتوب برای شما توضیح خواهند داد، هوش برتر کودک که می تواند زمینه نخبگی کودک شما را فراهم کند و همچنین هوش ضعیف تر که در صورت عدم تقویت ، می تواند آسیب های جبران ناپذیری را در بزرگسالی  به کودک بزند.

بعد از ثبت نام در وبینار، برای دریافت کدتخفیف می توانید با شماره 09919223092 تماس بگیرید. 

بعد از گرفتن کد تخفیف بر روی لینک زیر کلیک نمایید:  https://nokhbe.show/ts 

 نخبه شو ، استعداد سنجی اندیشکده بین المللی نخبگان

دومین هدیه ویژه وبینار:

کد تخفیف 50 درصدی برای شرکت در مهد و پیش دبستانی آنلاین نخبه پروی(نخبه شو) ، اندیشکده بین المللی نخبگان .

این دوره ویژه کودکان 3-7 است که در نهایت مدرک پیش دبستانی به ایشان اعطاء میشود. 

 شهریه ماهانه با تخفیف 50 درصدی: تنها 150 هزار تومان. شهریه ماهانه بدون تخفیف 300 هزار تومان. برای ثبت نام و دریافت کد تخفیف بعد از ثبت نام در وبینار می توانید با شماره 0991923092 تماس بگیرید. 

اگر کسی را می شناسید که از خانواده بهزیستی و کمیته امداد باشد، این دوره کامل رایگان برای ایشان برگزار می شود. 

لازم به ذکر است که بیش از 30 سال روی برخی مفاد این دوره کار علمی و پژوهشی شده است و در پایان دوره چند اتفاق ویژه می افتد: 

1. برای تقویت هوش های چند گانه کودک، مربیان اندیشکده، به کمک والدین می آیند. 

2. کودک شما توانایی متن فارسی و حتی متن های سخت مانند قرآن را قبل از رفتن به مدرسه پیدا می کند. 

3. مفاهیم پیش دبستانی مانند دست ورزی ، آواورزی ، آموزش الفبا با روش نوین کدگذاری و… به نخبه کوچولوی عزیز آموزش داده می شود. 

لازم به ذکر است که تمامی آموزش ها به صورت بازی و در قالبی کاملا جذاب آموزش داده می شود. همچنین در این دوره از تکنولوژی های آموزشی روز دنیا مانند واقعیت افزوده استفاده می شود. 

برای اطلاع بیشتر می توانید به سایت https://nokhbe.show مراجعه نمایید.